رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به مناسبت روز خبرنگار


17 مرداد, 1398 - 11:21 -- خبر

پیام تبریک مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به مناسبت روز خبرنگار

۱۷ مرداد برگ زرینی در تقویم ملی وفرصتی مغتنم برای ارج نهادن به تلاش پرچم داران عرصه قلم و آگاهی ، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بردوش کشیده وخاضعانه وبی ادعا، وجودخویش را روشنی بخش جامعه کرده اند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"مریم بیدخام"با صدور پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت ، در این پیام آمده است : 

در سالروز هفدهم مردادماه و روز خبرنگار، گرامی می‌داریم یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تمامی شهیدان اهل قلم را که در راه حق و عدالت، قلم را سلاح و رسانه را سنگر ساختند و جان بر سر پیمان نهادند؛ خبرنگارانی که مسئولیت خطیر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی را با حفظ حرمت اخلاق و انسان به دوش کشیدند و چراغ راه جامعه شدند؛ که بی‌شک خبرنگاری والاتر از حرفه و پیشه است و جز با توشه عشق به بار ننشیند. 
اهل رسانه چشمان بینا و زبان رسا و وجدان بیدار جامعه‌اند تا مشکلات و خواسته‌ها را به گوش اداره‌کنندگان و خادمان برسانند و ناظری بر عملکرد آنان باشند
این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات صاحبان قلم قدردانی شود، فرهیختگانی که با روشنگری آگاهی می‌ بخشند و صداقت، حقانیت گواه نوشته هایشان است. 
اینجانب ضمن قدردانی از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و خبر، روز خبرنگار را به تمامی فعالان گرانقدر این عرضه تبریک گفته و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت و نیک‌نامی برای این عزیزان آرزومندم. قلم‌تان استوار و راه‌تان هموار.

مریم بیدخام، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین