رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پایان مسئولیت مدیران به معنای خاتمه خدمت رسانی آنان به جامعه اسلامی نیست


14 شهريور, 1398 - 12:05 -- روابط عمومی ۲
استاندار سابق قزوین :

پایان مسئولیت مدیران به معنای خاتمه خدمت رسانی آنان به جامعه اسلامی نیست

استاندار قزوین گفت:استاندار سابق قزوین گفت: پایان مسئولیت مدیران در نظام جمهوری اسلامی به معنای خاتمه خدمت رسانی آنان به جامعه اسلامی نیست بلکه ما باید همواره و در شرایط بکوشیم تا در خدمت تحقق آرمان‎های نظام و انقلاب باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی  در مراسم تکریم و تقدیر از فعالیت های وی و معارفه استاندار جدید قزوین برگزار شد افزود: این مراسم برای من در واقع یک تودیع از خدمات دولتی و مسئولیت رسمی است. 
وی با اشاره به زیارت مسئولان قزوین از مرقذ امام راحل و مزار شهید رجایی در هفته گذشته که به مناسبت هفته دولت برگزار شد اضافه کرد: سال ۵۷ که به همراه خانواده برای ورود امام به ایران و سخنرانی شان در بهشت زهرا رفته بودم، در آن شرایط سخت به نشستن هواپیمای ایشان به زمین امید نداشتم چه برسد به اینکه تصور این را کنم که روزی در این نظام مسئولیتی بگیرم. 
زاهدی ادامه داد: خداوند را شاکرم که هجده سال از دوران خدمتم را در استان های محروم و مرزی کشور گذرانده ام و همه این سال ها تجربیات ارزشمندی برایم رقم زده است. 
وی گفت: طی این سال ها در هفت استان کشور به عنوان استاندار و معاون استاندار خدمت داشته ام که هرکدام از آنها برایم دلبستگی و در آخر دلتنگی رقم زده هرچند از آن سوی دیگر نیز به تعداد دوستانم افزوده است. 
زاهدی اظهار داشت: در دو سال دوران خدمت در قزوین نیز اقدامات زیادی به دست نیروهای خدوم مردم در دستگاه های مختلف انجام شد و کسب رتبه اول در پیمایش مرکز آمار از رضایتمندی مردم و همچنین اجرای حقوق شهروندی از جمله این اتفاقات ارزشمند بود. 
زاهدی با تقدیر از همه مسئولان و دست اندرکاران قزوین، فعالان سیاسی و اجتماعی، رسانه ها و به ویژه مردم از همه آنها خواست در دوره استاندار جدید قزوین نیز به حمایت خود از وی ادامه دهند.