رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

.


26 اسفند, 1399 - 10:16 -- majidabolhasani...
مسابقات فوتسال اتباع خارجی گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی با شناخت تیم های برتر پایان یافت

.

این رقابت ها با حضور اتباع کشور افغانستانی مقیم قزوین با هدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی در سالن ورزشی ناحیه شهری چوبیندر برگزار شد. در این رقابت ها ۸ تیم حضور داشتند که در ۳ مرحله مقدماتی ، گروهی و نهایی به رقابت پرداختند. این رقابتها پس از برگزاری ۱۵ مسابقه در ۸ روز تیم های ۱۴ معصوم (ع) ،سفیر قزوین و کهکشانی ها موفق به کسب عناوین نخست تا سوم این رقابتها شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در خصوص این مسابقات گفت: این رقابت ها با حضور اتباع کشور افغانستانی مقیم قزوین با هدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی  در سالن ورزشی ناحیه شهری چوبیندر برگزار شد.
بهمن عشایری افزود: در این رقابت ها ۸ تیم حضور داشتند که در ۳ مرحله مقدماتی ، گروهی و  نهایی به رقابت پرداختند.
مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین اضافه کرد: در این رقابتها پس از برگزاری ۱۵ مسابقه در ۸ روز  تیم های ۱۴ معصوم (ع) ،سفیر قزوین و کهکشانی ها موفق به کسب عناوین نخست تا سوم  این رقابتها شدند.
عشایری، ایجاد رقابت سالم و شور نشاط در بین اتباع خارجی را یکی از محورهای اصلی کارگروه فرهنگی اتباع خارجی استان دانست و گفت: تلاش اداره کل  اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین استمرار چنین برنامه های فرهنگی و ورزشی برای اتباع خارجی است که در این راستا در سالجاری و ایام کرونا در دو مرحله مسابقات داستان نویسی و قرآنی به صورت مجازی ویژه اتباع خارجی استان صورت پذیرفته است.